KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11684578
*
nr 1168 4578
Etsning
Oidentifierad konstnär, Erotiskt motiv, motivet: 14x19
Kondition: Löst blad
Utrop:
1.200 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 mars 2018
kl 19:09:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/3 01:43:03
1
150 kr
10/3 10:14:53
2
150 kr
10/3 10:14:53
1
150 kr (Budbetjänt)
10/3 10:16:08
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: erotica erotiska motiv erotiskt motiv etsning etsningar grafik
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37
-
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:12
*
Etsning
Kondition: Löst blad
Läs om budbetjänten
nr 1168 4578
Etsning
Oidentifierad konstnär, Erotiskt motiv, motivet: 14x19
Kondition: Löst blad
| Utrop: | 1.200 kr |
|---|---|
| Såld: | 200 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 mars 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/3 01:43:03 | 1 | 150 kr |
| 10/3 10:14:53 | 2 | 150 kr |
| 10/3 10:14:53 | 1 | 150 kr (Budbetjänt) |
| 10/3 10:16:08 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: erotica erotiska motiv erotiskt motiv etsning etsningar grafik
-
8290 Etsningar
2 st, Mas-Olle, yttermått inklusive ram: 27x33-30x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:37 -
1007 Färgetsning
Zao Wou-Ki (f. 1921), Signerad, numrerad 189/200, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:12



